Mad MageWystępowanie

Występowanie

Ciało

Ciało

Właściwości

Punkty życia: 2500
Doświadczenie: 1800
Szacowane maksymalne obrażenia: 500

Umiejętności


Wrażliwy na:


Odporny na:

Przyzywa:

Wysysa manę

Łup

Interesujące i przydatne fakty

1. Aby przywołać Mad Mage'a, musisz ukończyć quest "Their Master's Voice World Change". Mag pojawi się po wyczyszczeniu szlamu i zabiciu 20 fal służących.
2. Mad Mage stworzył swych służących, by zapobiec pladze chwastów na zewnątrz wieży. Dlatego właśnie zabijanie jego sług wyzwala w nim szaleństwo.
3. Nie ma limitu dziennego - możliwym jest zrobienie taska i zabijanie maga raz za razem.
4. Po wprowadzeniu pierwszej części letniej aktualizacji w 2013 roku world change, znany jako "Their Master's Voice", był wielokrotnie
poprawiany. Oskryptowanie maga stało się skomplikowane, co prowadziło do powstawania bugów. W związku z tym CIP zdecydował się na usunięcie go z Tibii na jakiś czas, by zmienić oskryptowanie maga, aby działało prawidłowo. 5. Przed aktualizacją w 2013 roku możliwym było, by mag pojawiał się w różnych miejscach podziemi, ale zostało to zmienione. Teraz pojawia się w trzech określonych miejscach na mapie.
6. Walka z Mad Mage'm może przynieść loot w postaci jego czapki (Mage's cap). Przedmiot ten niezbędny jest do zdobycia części elementalist outfitu. Ze służących maga wypada również golden can of oil,
7. Nie wychodź z podziemi wieży po pojawieniu się w niej służących. Jeśli w podziemiach nie będzie żadnego gracza, miejsce się zresetuje i będziesz musiał zacząć czyszczenie podłogi od nowa.

Screenshot

Screenshot

Video

Leave a Reply

TibiaBosses.com © 2019. All rights reserved.
Tibia and TibiaME are trademarks of CipSoft GmbH. The official website for Tibia is Tibia.com