FeroxaWystępowanie

Występowanie

Ciało

Ciało

Właściwości

Punkty życia: 170000
Doświadczenie: 0
Szacowane maksymalne obrażenia: 1500

Umiejętności


Wrażliwy na:


Immune to:

Zmienia swój kształt

Loot

Interesujące i przydatne fakty

1. Boss wprowadzony w aktualizacji 10.80 wraz z wyspą Grimvale zamieszkałą przez wilkołaki i tym podobne kreatury.
2. Pojawia się 13 dnia każdego miesiąca o losowej godzinie, 30 minut po komunikacie "Grimvale drowns in werecreatures as the full moon reaches its apex and ancient evil returns."
3. By mieć szansę stanąć na przeciw Feroxy wcześniej należy wykonać kilka zadań (Grimvale Quest).
Warto dodać, że wykonanie tych zadań daje jednorazową możliwość walki z bossem. Po opuszczeniu jaskini nie można już wrócić, a na jej terenie wylogowanie się jest niemożliwe. Oznacza to również, że śmierć gracza uniemożliwia mu powrót do walki z Feroxą.
4. STRATEGIA:
Boss posiada 3 postacie. Pierwszą - ludzką, zastajemy zaraz po wejściu do jaskini. Atakuje ona graczy z dystansu. Po obniżeniu jej punktów życia przeobraża się ona w wilkołaka, którego pokonanie wymaga prostej taktyki. Jest on całkowicie odporny na obrażenia zadawane przez graczy. Jedynym możliwym sposobem na obniżenie punktów życia bossa, jest prowadzenie go po specjalnych pułapkach - Silvered Trap, które można wcześniej wykonać w ramach Grimvale Quest. Każda z pułapek odbiera Feroxie 1000 HP. By móc pokonać to wcielenie, boss musi przejść po 20 takich pułapkach. Staje się wtedy śmiertelny. Ponadto Feroxa przemieniona w wilkołaka summonuje do 4 zwykłych wilkołaków i potrafi zmienić wygląd gracza tak, by wyglądał jak Werewolf. Po zabiciu drugiego wcielenia bossa przeobraża się on w słabszą niewymagającą żadnej taktyki wersję, wyglądającą jak Gloom Wolf.
5. Za zabicie wszystkich postaci bossa otrzymujemy 2 zestawy loota, jenak zarówno Werewolf Helmet, jak i Wolf Backpack wypada wyłącznie z drugiego wcielenia.

Czasy pojawiania się

wpDataChart with provided ID not found!

Screenshot

Screenshot

Video

Leave a Reply