Crustacea GiganticaI miejsce występowania

I miejsce występowania

III miejsce występowania

III miejsce występowania

V miejsce występowania

V miejsce występowania

VII miejsce występowania

VII miejsce występowania

II miejsce występowania

II miejsce występowania

IV miejsce występowania

IV miejsce występowania

VI miejsce występowania

VI miejsce występowania

Ciało

Ciało

Właściwości

Punkty życia: 1600
Doświadczenie: 1800
Szacowane maksymalne obrażenia: 540

Umiejętności


Wrażliwy na:


Silny przeciwko:

Odporny na:
Leczy się (normalnie)

Łup

Bestiary

Bestiary

Interesujące i przydatne fakty:

1. Możesz ujarzmić tę istotę używając Giant Shrimp
2. Aby uzyskać dostęp do podziemi na Treasure Island, gdzie występuje boss, należy zaopatrzyć się w mapę skarbów (Treasure Map), która wypada z piratów. (NIE używaj mapy, którą możesz kupić na wyspie!)
3. Na Calassie pierwszy z bossów respi się na południu. Po kilku godzinach pojawia się drugi.
4. NPC Guardian of the Deap Seas wygląda identycznie jak Crustacea Gigantica 5. Odkrycie Crustacea Gigantica było dla środowiska naukowego szokiem. Nawet nie zakładano, że takie stworzenie w ogóle istnieje. Nie pasuje ono do żadnego opisu mitycznych stworzeń. Tym bardziej jest to zadziwiające, że pomimo ich dawniejszego rzadkiego występowania, w dzisiejszych czasach Crustaceae Giganticae są częściej spotykane. Ci mieszkańcy głębin z nieznanych powodów opuszczają swoje dawne siedliska i szukają nowych terenów do życia. Biorąc pod uwagę, wojowniczy charakter Crustacea Gigantica, nieco niepokojące jest to, co mogło wypłoszyć je z ich dawnych krain. Na dzień dzisiejszy nikt nie potwierdził tych informacji, i chociaż quary są często wymieniane są jako możliwe przyczyny ich emigracji, bardziej prawdopodobne jest to, że istnieje jakieś nowe zagrożenie, które czai się w głębinach oceanu. Crustacea Gigantica nie zagraża innym gatunkom, ale jest skorupiakiem terytorialnym. Kiedy coś wchodzi do ich siedlisk, te proste w poglądach bestie dzielą odwiedzających na 2 grupy: jedzenie i bandytów. Obie są eliminowane przez skorupiaki ich silnymi szczypcami. Ich opancerzona skorupa sprawuje się lepiej niż standardowa obrona w takich przypadkach.
6. Crustacea Gigantica może czasami pojawić się zamiast Abyssal Calamary na obszarze Seacrest Grounds. Warto wykorzystaćten fakt podczas weekendów podwójnego respawnu!

Czasy pojawiania się

wpDataChart with provided ID not found!

Screenshot

Screenshot

Video

Leave a Reply

TibiaBosses.com © 2020. All rights reserved.
Tibia and TibiaME are trademarks of CipSoft GmbH. The official website for Tibia is Tibia.com