ZushukaWystępowanie

Występowanie

Ciało

Ciało

Właściwości

Punkty życia: 15000
Doświadczenie: 9000
Szacowane maksymalne obrażenia: 1900

Umiejętności


Wrażliwy na:


Silny przeciwko:


Odporny na:

Przyzywa:
(wiele) (wiele)
Zamienia gracza w bałwana
Leczy się (szybko, do 7500 HP na czerwonym HP)

Łup

Interesujące i przydatne fakty

1. Na początku Zushuka jest nie do pokonania, a jej ubranie ma jaśniejszy kolor. By uczynić ją wrażliwą, filary po zachodniej i wschodniej stronie serca świątyni muszą zostać zniszczone. By zniszczyć lodowe filary, należy wziąć kilof z ołtarza ulokowanego na środku i szybko pobiec na zachodnią lub wschodnią stronę świątyni i użyć kilofu na filarze. Należy to zrobić 3 razy na każdym filarze, będziesz wiedział o postępach po tym ile "kostek lodu" jest w strukturze filaru. Zwróć uwagę, że kilof znika bardzo szybko, a jego rozpad zaczyna się natychmiast po jego pojawieniu się.
2. Zaleca się używać run energy bomb podczas niszczenia kostek lodu, z powodu bardzo dużej ilości Frost Spiderów i Frost Servantów, które mogą spowalniać gracza.
3. Nie znajduje się tam wówczas żadne pomieszczenie, w którym nie byłoby potworów, gdzie gracz mógłbym pójść AFK. Na północny wschód od miejsca pojawienia się Zushuki jest miejsce, gdzie można użyć czaru "exani hur up".
4. Niestety, świątynia często odwiedzana jest przez boty. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie wszystkich pomieszczeń i zobaczenie czy Zushuka nie została zlurowana do jednego z nich.
5. Jeżeli jesteś wystarczająco szybki, możesz użyć kilofu wiele razy na lodowych obeliskach zanim zniknie.

Czasy pojawiania się

You must be logged in to view this content. Only registered users can see this information.

Screenshoty

Screenshoty

Video

Leave a Reply

TibiaBosses.com © 2019. All rights reserved.
Tibia and TibiaME are trademarks of CipSoft GmbH. The official website for Tibia is Tibia.com