The WelterWystępowanie

Występowanie

Ciało

Ciało

Właściwości

Punkty życia: 25500
Doświadczenie: 20000
Szacowane maksymalne obrażenia: 800

Umiejętności


Silny przeciwko:


Odporny na:

Kiedy złożone jajo nie zostanie ubite szybko, zamienia się w
Leczy się (bardzo szybko)

Łup

Interesujące i przydatne fakty

  1. Spawn Of The Welter leczą zarówno bossa, siebie jak I Hydry znajdujące się w pobliżu używając obszarowego czaru podobnego do exura gran mas res. To ważne, by walkę z Welterem zacząć od pozbycia się ich zabijając, bądź odciągając bossa by nie miał z nimi kontaktu.
  2. Trzeba pamiętać, by na bieżąco zabijać jaja składane przez Weltera, z których powstają coraz to nowe Spawn Of The Welter. Inną taktyką jest pozwolenie Welterowi na stworzenie wielu jaj, po czym szybkie odlurowanie go od nich – w tym wypadku jaja znajdujące się poza oknem gry nie przeradzają się w Spawny, a sam boss nie będzie tworzył kolejnych.
  3. Czasem niemal niemożliwe jest bezpieczne wejście na poziom z bossem z uwagi na zbyt dużą ilość potworów i nieustanne namnażanie ich. Wtedy najlepszą taktyką jest wycofanie się, odczekanie kilku minut z daleka (tak by być poza zasięgiem widoczności – na przykład safe spot przy wejściu na respawn Hydr) aż część Spawn Of The Welter zniknie.
  4. Rzadkimi przedmiotami wypadającymi z The Welter, pożądanymi przez kolekcjonerów są Triple Bolt Crossbow i Shrunken Head Necklace.
  5. W walce z tym bossem nie trudno o paraliż, przez co łatwo się zablokować i zostać otoczonym przez potwory. Nie warto tracić supli na walkę, ponieważ leczenie Spawnów jest zbyt szybkie, zwłaszcza w grupie. Jeśli nie masz nikogo do pomocy, najlepszym rozwiązaniem jest exit i ponowne zalogowanie do gry.
  6. Jak zabić Weltera Knightem w pojedynkę? – Poradnik by Williams

Czasy pojawiania się

You must be logged in to view this content. Only registered users can see this information.

Screenshot

Screenshot

Video

Leave a Reply

TibiaBosses.com © 2020. All rights reserved.
Tibia and TibiaME are trademarks of CipSoft GmbH. The official website for Tibia is Tibia.com