MorgarothWystępowanie

Występowanie

Ciało

Ciało

Właściwości

Punkty życia: 55000
Doświadczenie: 15000
Szacowane maksymalne obrażenia: 6500

Umiejętności


Wrażliwy na:


Silny przeciwko:

Odporny na:
Przyzywa: (x6)
Leczy się (do 4000)
Przyspiesza (haste)

Łup

Interesujące i przydatne fakty

1. Jego pojawienie się poprzedzone jest trzema białymi komunikatami, widocznymi dla wszystkich graczy, którzy są aktualnie online na danym serwerze. Są to: "The ancient volcano on Goroma slowly becomes active once again.", "There is an evil presence at the volcano of Goroma.", "Evil Cultists have called an ancient evil into the volcano on Goroma. Beware of its power mortals.".
2. Z Morgarothem zmierzono się po raz pierwszy na Arcanii 7 sierpnia 2006 roku. Po raz pierwszy został zabity na Aldorze i Titanii 6 września 2006 roku.
3. Morgaroth - intrygant jest Archdemonem, a także członkiem Triangle of Terror. Jest mistrzem kłamstw i planów, podobnie jak Bazir z Ruthless Seven.
4. Kiedyś był to jedynie zwykły demon żyjący w wulkanie Goromy, ale Kult pragnął stworzenia zła, które pozwoliłoby im przejąć władzę nad światem. Poświęcono wiele istnień, by nakarmić duszę demona. Kultyści przeprowadzili wiele straszliwych ceremonii, by uczynić jego duszę jeszcze bardziej obrzydliwą. Jednym z warunków była wzmożona aktywność wulkanu. Morgaroth powstał z czystego zła, gotowy do przejęcia władzy nad światem. Kult potrzebował jednak jeszcze więcej mocy, wobec czego sformował Triangle of Terror. Morgaroth i reszta jego przyjaciół tworzących Triangle of Terror czekają na odpowiedni moment, by wprowadzić swój złowrogi plan w życie i objąć panowanie nad światem. Czasem kultyści przyzywają tego potwora w swojej bazie na szczycie wulkanu.

Czasy pojawiania się

Video

Leave a Reply

TibiaBosses.com © 2019. All rights reserved.
Tibia and TibiaME are trademarks of CipSoft GmbH. The official website for Tibia is Tibia.com