Gaz’HaragothWystępowanie

Występowanie

Ciało

Ciało

Właściwości

Punkty życia: 350000
Doświadczenie: 1000000
Szacowane maksymalne obrażenia: 45000

Umiejętności


Silny przeciwko:

Odporny na:
Pojawia się z: (wiele)
Przyzywa: (wiele)
Leczy się (do 3500 na turę, czasami do 300000)
Przyspiesza (haste)
Paraliżuje

Łup

Interesujące i przydatne fakty

1. Gaz'Haragoth jest najsilniejszym i najtrudniejszym do zabicia potworem w grze
2. Boss pojawia się codziennie podczas zapisu serwera w środkowej części góry na Upper Roshamuul. Kiedy zostanie zabity na danym serwerze pojawia się co jakiś czas w Roshamuulskim więzieniu.
3. Przed pojawieniem się bossa, wszyscy gracze na serwerze otrzymują informację: "Gaz'haragoth will shatter your dreams in a barrage of nightmares!".
4. Gaz'Haragoth ma specjalne zdolności poprzedzone komunikatami:
a) "Gaz'haragoth begins to channel DEATH AND DOOM into the area! RUN!" - 5 sekund po tym komunikacie, Gaz'haragoth wykona swój finalny atak. Jest on ekstremalnie silny i jest w stanie zabićkażdego. Podczas wykonywania owego ataku wyświetla się komunikat: "Gaz'haragoth calls down: DEATH AND DOOM!"
b) "Chill out!" - Boss rzuca lodowe UE zadające 1000 obrażeń.
c) "Minions! Follow my call!" - Po tym komunikacie Gaz'haragoth będzie próbował przywołać 2 Minions of Gaz'haragoth. Jeśli nie ma miejsca na przywołanie swoich minionów, może mu się to nie udać.
d) Gaz'haragoth beginns to draw on the nightmares to HEAL himself! - Za około 8 sekund boss uleczy się za 300 000 HP! Kiedy to się stanie, pojawia się komunikat: "Gaz'haragoth HEALS himself!".
5. Należy uważać podczas poruszania się po pieczarze bossa. Mogą tam się pojawić wiry, które prowadzą do pomieszczenia, w którym walczymy z jego koszmarami. Gdy już tam trafimy, najlepiej jak najszybciej przebiec na południe i wejść w portal.
6. Istnieje plotka, że jest możliwość zabicia tego bossa za pomocą specjalnej taktyki. Niektórzy twierdzą, że można powstrzymać jego silne leczenie się. Jeden z jego okrzyków sugeruje, iż zabicie jego koszmarów może być kluczem do powstrzymania jego leczenia się: "Gaz'haragoth beginns to draw on the nightmares to HEAL himself!".
7. Boss jest częściej zabijany na serwerach typu PvP pomimo faktu, iż z regóły serwery Non- PvP są liczniejsze. Jest to spowodowane tym, że gracze, którzy chcą przeszkadzać w ubiciu bossa na serwerach Non- Pvp mogą utrudniać blokowanie go dzięki możliwości usuwania magic walli / wild growth.
8. Achievement "Prison Break" jest nagrodą za zabicie bossa.
9. Szacuje się, że do zabicia tego bossa potrzeba około 80 shooterów.
10. Boss został ubity po raz pierwszy na Neranie
11. Jeśli otoczymy bossa (ośmioma graczami), nie użyje on nigdy ataku " DEATH AND DOOM!"

Czasy pojawiania się

Screenshot

Screenshot

Video

Leave a Reply

TibiaBosses.com © 2019. All rights reserved.
Tibia and TibiaME are trademarks of CipSoft GmbH. The official website for Tibia is Tibia.com