FerumbrasWystępowanie

Występowanie

Ciało

Ciało

Właściwości

Punkty życia: 50000
Doświadczenie: 12000
Szacowane maksymalne obrażenia: 2400

Umiejętności


Silny przeciwko:

Odporny na:
Przywołuje: (x4)
Znika (niewidzialność)
Leczy się (szybko)
Wysysa manę
Zatruwa

Łup

Interesujące i przydatne fakty

1. Zanim boss się pojawi, trzy komunikaty ogłaszane są na serwerze dla wszystkich graczy: "The seals on Ferumbras old cidatel are glowing. Prepare for HIS return mortals." , "Ferumbras return is at hand. The Edron Academy calls for Heroes to fight that evil." , "Ferumbras has returned to his citadel once more. Stop him before its too late.".
2. Należy poprosić o zgodę- "permission" Zoltana (NPC na Edron), aby uzyskać dostęp do Cytadeli Ferumbrasa.
3. Ferumbras pojawił się na Eternii 21 sierpnia 2006 roku, ale błąd uniemożliwiał dotarcie do niego. Po dwóch tygodniach pojawił się ponownie, gdy błąd został już naprawiony.
4. W głównym roomie są 2. Magiczne Wieżyczki, które mogą przyzywać nieustannie do trzech Demonów.
5. Jest to najbardziej popularny boss w Tibii. Popytaj NPCów o Ferumbrasa. Wielu z nich ma coś ciekawego do powiedzenia o nim!
6. Na Refugii w dniu 21 marca 2011 r. spawn Ferumbrasa został zablokowany, kiedy graczę zajęli wszystkie miejsca w jego roomie. Ten błąd jest prawdopodobnie naprawiony.
7. Po tym, jak został zabity pierwszy raz, wyprodukował kilka dziwniych run, w tym rundę Sudden Death z zerową ilością ładunków i rune Poison Bomb z ponad 30 ładunkami.
8. Ferumbras był kiedyś kontrolowany przez Durina, jednego z członków zespołu CipSoftu. Miał wiele umiejętności, takich jak wezwanie Warlocków, czy runy z 99 ładunkami.
9. Wśród wielu rarów Ferumbras może pozostawić swój kapelusz, który jest potrzebny, aby uzyskać drugi dodatek do outfitów Mage i Summonner.
10. Ferumbras został usunięty ze społeczeństwa i wygnany do jego twierdzy przez magów w akademii Edron. Ma potężny arsenał czarów.
11. Laska Ferumbrasa zawsze jest ukazana pod tym samym kątem, co oznacza, że ​​zawsze będzie ona ukazywała literę "F", niezależnie od kierunku, spoglądania bossa.
12. Jeśli Ferumbras byłby graczem, miałby niesamowity poziom 6971 z 208.925 punktów many. A jeśli gracz chce dopasować swoją siłę ataków do potężnego czarodzieja, musiałby osiągnąć poziom magiczny 719.
13. Ferumbras był złym magiem, siejącym strach wśród mieszkańców Thais, których miasto zaatakował dwukrotnie. Został pokonany za drugim razem, lecz gdy dowiedział się, że jego córka, Fortinbrae, została zabita, a jej dusza uwięziona przez rycerzy w świątyni na Polach Zniszczenia, natychmiast wyruszył ją odzyskać, ale został tam znów pokonany i zbiegł, więcej nie widziany. Po tych wydarzeniach magowie z uniwersytetu na Edron założyli bariery na wyspie Kharos, uniemożliwiające wejście do jego Cytadeli, gdzie podobno siedzi i zbiera siły na swój powrót.
14. Wysoko w wieżach Ivory Towers w Edron, stolicy najbardziej zaawansowanych mistrzów magii w Tibii, jest czarna tablica. Wyryty w niej napis, wzbudza zarówno strach, jak i zazdrość w sercu każdego magicznego mistrza na ziemi. Mówi ona: Pierwszy i jedyny magiczny Armageddon. Przykro nam, szukamy nowego nauczyciela. Czar był nauczany jedynie przez sławnego czarodzieja Ferumbrasa, który został wydalony z akademii Edron ze względu na jego destrukcyjne zachowania. Zaklęcie to jest jak Ultimate Explosion, ale wygląda jak wielka seria promieni energii i wypełnia cały ekran gry. Średnie obrażenia zadawane podczas gdy Ferumbras używa tego czaru, zazwyczaj wynosi od 600 do 950. Nikt w Tibii nie wie, czy magia tego typu może być nauczana, ale istnieją liczne poszlaki, które prowadzą nas do wniosku, że być może nigdy nie będzie w stanie poznać tego sekretu.
15. Ferumbras jest wnukiem Gosnara - niesławnego króla nekromantów.
16. Gracz z nickem "Ferumbras" istnieje na Antice.

Czasy pojawiania się

wpDataChart with provided ID not found!

Screenshot

Screenshot

Video

Leave a Reply

TibiaBosses.com © 2020. All rights reserved.
Tibia and TibiaME are trademarks of CipSoft GmbH. The official website for Tibia is Tibia.com